Telefon firmy Podlahy Schody Dveře Bojkovice
Podlahy Bojkovice Schody Bojkovice Dveře Bojkovice

Naše práce

Máme bohaté zkušenosti v pokládce, broušení a lakování podlah, výrobě schodů na zakázku a montáži dveří. To je také stěžejní náplní naší každodenní práce.

Hlavním cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Ke každé zakázce proto přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně přizpůsobit požadavkům klienta.

Navštivte naši prodejnu nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme a nabídneme to nejlepší řešení.

Podlahy

Podlahy a různé podlahové krytiny tvoří nedílnou součást každého domu a bytu. Dotváří nejenom vnitřní prostor, ale musí být také funkční a praktické. V naší nabídce naleznete širokou paletu podlah - plovoucí laminátové, 3vrstvé plovoucí, prkenné, vinylové podlahy, parkety a mozaiky, exotické masivní podlahy, PVC, linolea i klasické koberce.

Ukázka prací

Schody

Zakázkové schody a schodiště v sobě spojují vysokou kvalitu, bezpečnost a flexibilitu. Při výrobě respektujeme nejnovější trendy a přání zákazníka. Samozřejmostí je kvalitní provedení i použitý materiál.

Ukázka prací

Dveře

Nabízíme jak typizované interiérové dveře, tak i atypické rozměry vnitřních dveří na míru vašemu interiéru. Mezi atypické interiérové dveře patří posuvné dveře po garnýži i do stavebního pouzdra, celoskleněné dveře nebo také interiérové dveře s protipožární úpravou a technické či jinak speciální dveře.

Ukázka prací

Náhodné fotografie

Sledujte nás na Facebooku